O Firmie

Jesteśmy Hurtownią Kosmetyki Profesjonalnej, a co za tym idzie zajmujemy się sprzedażą sprzętu oraz mebli do komplesowego wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, manicure, pedicure oraz makijażu i stylizacji paznokci. W sprzedaży posiadamy również artykuły jednorazowe, produkty do dezynfekcji.

W naszej ofercie znajdują się cenione marki zarówno polskie jak i zagraniczne, m.in.: Aciveshop, Giovanni, Lafomed, Woson, Saeyang, Marathon, Ayala, Panda, Kridos, Beauty Sstem, Sakura, Sun Medical, Yeson, Micronx, Moser, Kessnerr, Enbio, Ocho Nails, Belenda, Ziaja, Farmona, Apis, Abacosun, De Noyle's, Syis, Karaja, Ibra, Star Nails, Cuccio, Claresa, All Season, Secret Lashes i wiele innych…

Oprócz sprzedaży kosmetyków oraz kompleksowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych zajmujemy się również organizacją szkoleń, kursów, pokazów i warsztatów z szeroko pojętej dziedziny kosmetyki profesjonalnej, w tym m.in.: pielęgnacji, stylizacji paznokci, makijażu oraz przedłużania rzęs.

Pomagamy poszerzyć wiedzę obecnym, jak i przyszłym kosmetyczkom, wizażystkom oraz stylistkom paznokci.

Będąc instytucją szkoleniową  wpisaną do Ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych współpracujemy również z Urzędami Pracy w zakresie organizacji szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe osób bezrobotnych.

Mamy za sobą również wiele projektów obejmujących kompletne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, które były refundowane z funduszy unijnych przekazywanych przez Urzędy Pracy oraz Urzędy Marszałkowskie.

Ściśle współpracujemy ze szkołami kosmetycznymi.

W ostatnich latach nasza firma z ogromnym sukcesem uczestniczyła w Międzynarodowych Tragach Kosmetycznych Uroda i Estetyka Łódź. Znaleźliśmy się w gronie wiodących polskich oraz zagranicznych firm kosmetyki profesjonalnej, dzięki czemu pokazaliśmy się szerszej publiczności i zyskaliśmy wielu nowych klientów.

Aktywnie uczestniczymy w wielu projektach promujących miasto Zduńska Wola oraz Region Ziemi Łódzkiej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy….   

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl