O Firmie

 

Jesteśmy Hurtownią Kosmetyki Profesjonalnej, zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do pilęgnacji twarzy, ciała, manicure, pedicure, a także do makijażu i stylizacji paznokci. W sprzedaży posiadamy również artykuły jednorazowe, produkty do dezynfekcji, jak również wysokiej klasy sprzęt i meble kosmetyczne.

W naszej ofercie znajdują się cenione marki zarówno polskie jak i zagraniczne, m.in.: Belenda, Ziaja, Farmona, Apis, Abacosun, Curamed, Biohyalux, Acidboost, Mesoboost, De Noyle's, Syis, Karaja, Activ, Star Nails, Cuccio, Claresa,  Perfect Lady, All Season, Secret Lashes, Giovanni i wiele innych…

Oprócz sprzedaży kosmetyków oraz kompleksowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych zajmujemy się również organizacją szkoleń, kursów, pokazów i warsztatów z szeroko pojętej dziedziny kosmetyki profesjonalnej, w tym m.in.: pielęgnacji, stylizacji paznokci, makijażu oraz przedłużania rzęs.

Pomagamy poszerzyć wiedzę obecnym, jak i przyszłym kosmetyczkom, wizażystkom oraz stylistkom paznokci.

Będąc instytucją szkoleniową  wpisaną do Ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych współpracujemy również z Urzędami Pracy w zakresie organizacji szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe osób bezrobotnych.

Mamy za sobą również wiele projektów obejmujących kompletne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, które były refundowane z funduszy unijnych przekazywanych przez Urzędy Pracy oraz Urzędy Marszałkowskie.

Ściśle współpracujemy ze szkołami kosmetycznymi.

W ostatnich latach nasza firma z ogromnym sukcesem uczestniczyła w Międzynarodowych Tragach Kosmetycznych Uroda i Estetyka Łódź. Znaleźliśmy się w gronie wiodących polskich oraz zagranicznych firm kosmetyki profesjonalnej, dzięki czemu pokazaliśmy się szerszej publiczności i zyskaliśmy wielu nowych klientów.

Aktywnie uczestniczymy w wielu projektach promujących miasto Zduńska Wola oraz Region Ziemi Łódzkiej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy….   

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl