LAMPROBE RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH

LAMPROBE RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH

ładowanie
32 700,00
 PLN
za
szt.
Producent: ABACOSUN
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  
URZĄDZENIE NA ZAMÓWIENIE
 
ZAMYKANIE NACZYNEK KRWIONOŚNYCH, USUWANIE WŁÓKNIAKÓW I BRODAWEK
LAMPROBE - BEZINWAZYJNA MIKROCHIRURGIA
LAMPROBE to amerykański aparat umożliwiający wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów mikrochirurgii zmian skórnych.
 

Urządzenie do usuwania zmian skórnych

Kaszaki, brodawki i popękane naczynka krwionośne to niegroźne ze zdrowotnego punktu widzenia zmiany, które jednak nikomu nie dodają uroku. Mogą być zlokalizowane na dowolnej części ciała, ale te znajdujące się na twarzy bywają odbierane jako szczególnie szpecące. Współczesna kosmetologia i dermatologia kosmetyczna doskonale radzą sobie ze zmianami tego typu. Urządzenie Lamprobe to najlepszy dowód na to, że nowe rozwiązania technologiczne dostępne są dziś dla każdego.

To amerykańskie urządzenie pozwala na wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów mikrochirurgii zmian skórnych. Dzięki niemu usuwanie kaszaków i brodawek stało się zdecydowanie łatwiejsze i bardziej bezpieczne. Jest ono wykorzystywane także do zamykania naczynek, dzięki czemu można pozbyć się pojedynczych, czerwonych kropek, albo można zlikwidować szpecące pajączki.

 

Jakie zmiany skórne można usunąć przy pomocy Lamprobe?

Nowoczesna kosmetologia podobnie jak medycyna estetyczna są w stanie poradzić sobie z większością zmian skórnych, pojawiających się na ciele. Część z nich związanych jest z wiekiem, niektóre powstają na skutek niewłaściwej pielęgnacji, a nawet stylu życia. Nastolatki często borykają się z problemem w postaci ropnych wykwitów będących skutkiem zbyt intensywnego działania gruczołów łojowych. Urządzenie Lamprobe doskonale radzi sobie z osuszaniem ropnych krostek trądzikowych. Osoby starsze uskarżają się czasami na pojawianie się szpecących brodawek i włókniaków. Z nimi także można poradzić sobie za pomocą prezentowanego urządzenia.

Kolejnym problemem skórnym, który może pojawić się w dowolnym momencie życia, jest pękanie naczynek krwionośnych, które mogą tworzyć mało estetyczne pajęczynki, czyli teleangiektazje. Urządzenie Lamprobe umożliwia bezinwazyjne zamykanie naczynek. W ten sam bezbolesny sposób można pozbyć się także większych zmian, takich jak plamki Campbella de Morgana czy naczyniaki różnej wielkości.
Na czym polega zamykanie naczynek?

Problem popękanych naczynek dotyczyć może każdego, niezależnie od płci i wieku. Jeżeli dotyczy on twarzy lub szyi, to może powodować spory dyskomfort. Dlatego wiele osób zgłasza się do gabinetów kosmetycznych z prośbą o wykonanie zabiegu zamykania naczynek. Nowoczesne urządzenia pozwalają na błyskawiczne, a do tego małoodczuwalne zamykanie naczynek. Aparat wykorzystuje oddziaływanie fal radiowych w celu zamknięcia poszerzonych lub pękniętych naczynek krwionośnych.

Zamykanie naczynek falami radiowymi to rozwiązanie bardzo skuteczne i jednocześnie bezpieczne. W przeciwieństwie do dawniej stosowanych metod zamykania naczynek zabieg jest całkowicie bezinwazyjny. Wykorzystanie fal radiowych zapewnia maksymalną precyzję, a sam zabieg zamykania trwa bardzo krótko i nie wymaga stosowania znieczulenia. Lamprobe pozwala na punktowe oddziaływanie, dzięki czemu falą radiową jest traktowana konkretna zmiana skórna, a pozostałe naczynia i tkanki pozostają nienaruszone.

 

Na czym polega koagulacja zmian skórnych?

Urządzenie Lamprobe umożliwia szybka i bezpieczną radiotermolizę zmian skórnych. Najczęściej jest to zamykanie naczynek, ale urządzenie sprawdza się także do usuwania brodawek oraz wykwitów będących skutkiem nadmiernego działania gruczołów łojowych. Jest to nowoczesna technologia zastępująca używane do tej pory rozwiązania, w tym także ciekły azot. Zabieg polega na przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego i wtedy następuje efekt termokoagulacji w przypadku zamykania naczynek lub termolizy, czyli odparowania nieregularności skóry, w przypadku np. ropnych krostek trądzikowych.

W trakcie zabiegu zamykania naczynek płyny w tkance zostają osuszone dzięki precyzyjnemu przyłożeniu elektrody. Istotną zaletą odróżniającą Lamprobe od innych urządzeń tego typu jest fakt, że elektrody nie nagrzewają się, dlatego w trakcie zamykania naczynek nie grozi przypadkowe oparzenie skóry. Warto też dodać, że efekty widoczne są natychmiast.

 

Urządzenie Lamprobe nie tylko do zabiegów zamykania naczynek krwionośnych

Oprócz popękanych czy rozszerzonych naczynek krwionośnych powodem wykonywania zabiegów kosmetycznych mogą być stany zapalne mieszków włosowych mogące prowadzić do powstawania kaszaków. Urządzenie Lamprobe pozwoli na usuwanie zmian także tego typu. Miejscami narażonymi na powstawanie kaszaków najczęściej są owłosione części ciała, dochodzi do tego w sytuacji zatkania mieszków włosowych nadmierną ilością wydzieliny z gruczołów łojowych. Stan ten objawia się najczęściej niewielkim i niebolesnym guzkiem podskórnym.

Zwykle kaszaki znikają samoistnie, ale w sytuacji, gdy zmiana jest duża, należy rozpatrzyć możliwość pozbycia się jej. Usuwanie kaszaków, podobnie jak usuwanie brodawek może być przeprowadzone przez przeszkoloną kosmetyczkę lub lekarza. Jest to zabieg nieinwazyjny, niepowodujący naruszania struktur skóry. Podobnie jak laserowe zamykanie naczynek, trwa bardzo krótko i nie wymaga rekonwalescencji.

 

Zalety z korzystania z aparatu Lamprobe

Inwestycja w urządzenie Lamprobe zwróci się bardzo szybko, ponieważ wielu klientów zgłasza się na zabieg zamykania naczynek. Do tego dochodzi też sporo osób szukających sposobu na skuteczne usuwanie kaszaków lub brodawek. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego aparatu bez trudu można poradzić sobie z defektami będącymi skutkiem zapalenia mieszków włosowych, oprócz powstawania kaszaków może to być pojawienie się ropnych wykwitów na twarzy, karku czy innych częściach ciała. Skuteczne kuracje laserowe sprawią, że zadowoleni klienci będą polecać Państwa salon znajomym.

 

Warto dodać, że obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, a zabiegi przeprowadzane przy jej pomocy trwają naprawdę krótko. Lamprobe wyposażone jest w prosty panel zabiegowy z kolorowymi przyciskami. Kolory odpowiadają typowi zmiany skórnej i mają zaprogramowane najniższe ustawienia mocy dla danego zabiegu, co przyspiesza pracę. W trakcie zabiegu można łatwo zwiększać moc, dostosowując ją do charakteru i wielkości zmian.

 

 

STOSOWANIE

Zabiegi wykonywane urządzeniem LAMPROBE zapewniają pakiet konkretnych efektów, w tym:

 • zamykanie naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki)
 • zamykanie Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate)
 • zamykanie naczyniaka wiśniowego (plamki Campbell de Morgana)
 • usuwanie włókniaków, brodawek płaskich
 • usuwanie prosaków
 • usuwanie kaszaków
 • osuszanie ropnych krostek trądzikowych
 • odblokowanie porów
 
EFEKTY STOSOWANIA

JAK DZIAŁA APARAT LAMPROBE?

 • urządzeniewykorzystuje technologię fal radiowych
 • energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchnię skóry lub w obrębie nieregularności skóry
 • zabiegi polegają na przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego - następuje efekt termokoagulacji (np. naczynka) lub termolizy - odparowania nieregularności skóry (np. ropnych krostek trądzikowych)
 • w trakcie zabiegu płyny w tkance ulegają osuszeniu
 • istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe® od innych urządzeń jest fakt, że elektrody nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry
 • aparat działa precyzyjnie w miejscu przyłożenia elektrody
 • efekty widoczne są natychmiast
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
HIFU PROLIFT 3D
HIFU PROLIFT 3D
52 700,00
PLN
ABACOSUN HIFU PROLIFT
ABACOSUN HIFU PROLIFT
33 700,00
PLN
KOMBINEZON DO MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO BIAŁY
KOMBINEZON DO MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO BIAŁY
69,90 PLN
62,80
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
53,00 PLN
URZĄDZENIE CLASSIC MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
URZĄDZENIE CLASSIC MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
1 599,00 PLN
1 438,10
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
1 319,10 PLN
BIO Facelift BN-1005
BIO Facelift BN-1005
699,00 PLN
562,60
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
583,60 PLN
2w1 Mikrodermabrazja+Peeling BN-902L
2w1 Mikrodermabrazja+Peeling BN-902L
945,00 PLN
760,70
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
789,00 PLN
4w1 Micro+Sono+Peel+Cold BN-904L
4w1 Micro+Sono+Peel+Cold BN-904L
1 575,00 PLN
1 267,80
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
1 315,10 PLN
Elektrokoagulator - Zamykanie naczyń BR-650
Elektrokoagulator - Zamykanie naczyń BR-650
325,00 PLN
273,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
271,30 PLN
Mini RF Radio Frequency BR-D207
Mini RF Radio Frequency BR-D207
649,00 PLN
522,40
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
541,90 PLN
Kartridż do dermapena M8-W - 42 igły
Kartridż do dermapena M8-W - 42 igły
9,00 PLN
7,20
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
7,60 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl